Ateosys – řešení pro online mobilní prodej a sklad

Naše zásady

 1. JEDNODUCHOST
  Jednoduchost ovládání je pro nás klíčová. Vždy myslíme na jednoduchost ovládání jako na základ. Přehlednost a co nejméně klikání je pro nás prioritou.
 2. SPOLEHLIVOST
  Naše řešení je již prověřeno více než tisícovkou instalací. Aplikace je určena pro malé a střední firmy, přitom splňuje kritéria středních a větších firem. 

Jedinečná webová aplikace pro online prodej a vedení skladů, která spolupracuje s Vaším oblíbeným účetním programem Pohoda. Při práci s mobilním zařízením pracujete stejně jako na stolním PC, ale načítání položek je díky čtečce ještě rychlejší. Tímto ovšem nijak neutrpí jednoduchost a rychlost používání ani na stolním PC při použití externí čtečky čárových kódů. Intuitivní ovládání Vám umožní pracovat s terminálem i bez znalosti náročnějších informačních systémů.

Systém se stále dynamicky vyvíjí a jeho aktualizace jsou snadné i přesto, že máte Vaše pracovníky v terénu. Aktualizace se provádí jen na serveru, proto není třeba klientská zařízení aktualizovat.

Systém samozřejmě pracuje s drátovými i bezdrátovými čtečkami čárových kódů, s klasickými USB a Bluetooth tiskárnami. Lze tisknout zcela shodné sestavy jako v Pohodě, včetně upravených uživatelských sestav.

Vývoj probíhá na základě požadavků zákazníků a nové funkce jsou následně k dispozici všem uživatelům.

Stále vylepšujeme

naše řešení tak, aby Vám přinesla do Vašeho podnikání méně námahy a vyšší efektivitu. Ať už jde o velkoobchod, mobilní prodej nebo poskytování služeb. Proto stále rozšiřujeme možnosti terminálů, které oceníte jak Vy, tak i Vaši zákazníci. Následující funkce lze implemenetovat k terminálům ATEOSYS, volitelně k základnímu řešení.

 • odesílání vygenerovaných dokladů emailem
 • tisk dokladů s možností s předvolbami tiskáren a tiskových sestav
 • tisk produktových štítků
 • zákaznické karty
 • mobilní tisk přes BT z mobilu, tabletu, PC
 • tisk ze vzdáleného stolního PC
 • tisk na více tiskárnách současně
 • šablony emailů

Reference

„Ateosys nám výrazně zjednodušil a urychlil práci. Technici v terénu dnes mohou přímo vystavovat doklady a zákazník je má ihned v e-mailu.”

RICHARD ORSAVA
jednatel společnosti ProComputer