Verze 4.23

Obecné: přidáno oprávnění na uživatele „Obecné – změna Text v detailu zboží“, umožní měnit v detailu zásoby pole text, ve všech dokladových agendách. Změna se projeví ihned bez nutnosti potvrdit.

Modul zásoby: při zakládání nové zásoby je pole Odbyt ve výchozím stavu zaškrtnuto.

Modul objednávky: oprávnění pro zobrazení obrázku a popisu na řádku objednávky rozděleno na dvě samostatné, aby se dal obrázek nebo popis zobrazit samostatně a zůstala možnost obojího.

Modul faktury: přidáno oprávnění „Faktury – zobrazit obrázek na řádku“, umožní zobrazit obrázek na řádku.

Modul výdejky: přidána nová funkce pro vytvoření vratky z načtené výdejky (výdejka s opačným množstvím). Systém hlídá, aby nebylo přijaté jiné množství než bylo vydáno, resp. max tolik kolik bylo vydáno. K dispozici i tisk vytvořené vratky/výdejky. V rámci rozšířených pozice se primárně vrací na pozice odkud bylo vydáno, ale je možné pozici změnit.

Modul historie: přidáno oprávnění „Historie – funkce Kopírovat do modulu doklady“, zpřístupní funkci pro kopírování, doposud byla vidět vždy, nyní jde tímto oprávněním skrýt.

Modul historie: v náhledu na výdejky přidána funkce vytvořit vratku z označených výdejek. Funkce je dostupná, pokud má uživatel povolenou akci „Modul výdejky – vratka“, označené výdejky se překopírují do modulu Výdejky, kde je možné načíst pouze vrácené množství a vygenerovat vratku. Modul kontroluje, že není možné vrátit více než bylo vydáno a méně než nula.